Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

KARADENİZ PİDE

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Karadeniz Pide’m

Firma Yetkilisi: Samsnlu Ömer Usta

Tel: 0312 280 78 01

Alo Paket: 280 70 27

Adres: Göksu Mahallesi. Göksu Avm. 3. Kat No: 101 Eryaman- Etimesgut / Ankara


Firmamız Eryaman Göksu Avm de bulunmaktadır. Özenle seçtiğimiz etlerle, büyük bir ustalıkla yaptığımız yemeklerimizle damaklarda unutulmaz tatlar bırakmaya devam ediyoruz. Karadeniz Pide Eryaman Alo Paket hizmeti ile Eryaman’ın her bölgesine paket servis hizmeti vermektedir. Paket servis konusunda bu hizmeti sorunsuz verebilmek adına ciddi yatırımlar yaptık. Eğer yemeklerinizi bizden söylerseniz hiç beklemezsiniz. Siparişiniz anında kapınızda. Sıcak sıcak yiyebileceğiniz yemeklerimiz hizmetinizde.

Karadeniz Pide Eryaman Göksu Avm Açılış Kapanış saatleri arasında hizmet vermektedir. Eryaman Göksu Avm açılış saati 09.00 kapanış saati 22.00 dir. Bu saatler aralığında dilerseniz yemek katımızda yemeklerinizi yiyebilir, dilerseniz alo paket hattımızdan siparişinizi geçebilirsiniz.

Karadeniz Pide bugüne dek tatmadığınız tatlarla sizlerin karşısında. Büyülenmeye hazır olun. Doğu karadeniz bölgesinin engin köy ve yaylalarında dede ve ninelerimizin yörenin doğal ürünlerini kullanarak geliştirdikleri yiyecekleri sizlerle buluşturuyor. Hiçbir katkı maddesi içermeyen, tamamen doğal, besin değeri yüksek bu yiyecekler içinizde lezzet patlaması yaratacak.

Biz torunlar olarak dedelerimizin, ninelerimizin, babalarımızın, annelerimizin geleneklerini devam ettirdik. Bu yemek kültürünü günümüzün şartlarına uyarladık. Tabi bunu yaparken yöremizin yemeklerine ve doğallığına bağlı kalma koşulunu ön planda tuttuk.

İşte size eryaman peynirli kapalı pide, eryaman kıymalı kapalı pide, eryaman kıymalı kaşarlı pide, eryaman ordu pidesi, eryaman açık pide, eryaman görele kıymalı pidesi, eryaman kaşarlı kapalı pide, eryaman kaşarlı açık pide, eryaman kuşbaşılı mantarlı pide, eryaman sucuklu pide, eryaman kavurmalı pide, eryaman görele kavurmalı pide, eryaman pastırmalı pide, eryaman karışık pide, eryaman görele karışık pide, eryaman yağlı yumurtalı pide, eryaman tavuklu pide

Firmamız toplu yemek organizasyonlarınızı üstlenmektedir. İster iş yemeği olsun, ister toplantı yemeği. Yemeklerinizi hoş, kaliteli ve prestijli bir mekanda verebilirsiniz. Uygun gördüğünüz taktirde size uygun menülerde oluşturulur. Bu fırsatları biran önce değerlendirin.

ETİKETLER

karadeniz-pide, karadeniz-pidem, karadeniz-pide-eryaman, karadeniz-pide-etimesgut, karadeniz-pide-ankara, karadeniz-pide-yemek-siparisi

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ