Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ANKARA OKÇULUK KURSU

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Adres: Eryaman Mah. 276. Sokak Mavi Çarşı Bodrum Katı (Eryaman 5 Metro İstasyon Yanı) Eryaman / Ankara

Tel: 0312 666 33 65

GSM: 0549 400 49 59A

E-Mail: koryookculuk@gmail.com


Bu sayfa Koryo Okçuluğun örnek reklam sayfadır. Sayfanın yılda 20.000 kez görüntülenmesi planlanmaktadır. Reklam alanına sınırsız sayıda yazı, resim ve video eklenebilirken firma yetkilileri kendilerine verilen bilgilerden panele girip diledikleri her türlü değişiklikleri gerçekleştirebilmektedir.

Ankara Okçuluk, Ankarada Okçuluk, Ankara Okçuluk Kursu, Ankarada Okçuluk Kursu gibi her kelimeden çıkması çalışmasını yaptığımız reklamlarımız aynı zamanda google haritalara eklenecek ve firmanın görünürlüğü artırılacaktır. Koryo Okculuk için internet ortamında maksimum farkedilebilirlik çalışmaları başlatılmıştır. Eğer varsa firmanın web sitesi, facebook adresi, youtube kanalı gibi bütün linkleri burada paylaşılacak, hem platformlarının tıklanma oranı artırılacak hemde sosyal medya tanıtımlarına katkı sağlanacaktır.

Koryo Okçuluk, Ankara Okçuluk Kursu kelimesinden navigasyonlara kayıt erdilecek bu sayede navigasyonların ve akıllı telefonların firmaya yol tarifi sağlanacaktır. Sunulan bu hizmetler ekstradır ve tamamen ücretsizdir.

Ankara Okçuluk Kursu, Ankara Okçuluk Salonu, Ankara Ok eryaman mavi çarşı bodrum katında sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Kayıt ücretlerimiz oldukça düşüktür. Başarılı gençlere ücretsiz kurs verilir.

Korya okçuluğa internet reklamları ve tanıtımları için firmamızı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

etiketler

ankara-okculuk-kursu, ankara-okculuk-kursu-adres, ankara-okculuk-kursu-telefon, ankara-okculuk-kursu-iletisim, ankara-okculuk-kursu-nerede, ankara-okculuk-kursu-ulasim

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ