Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ULUS TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmiYıldırım Güvenlik Sistemleri

Tel: 05533659818

Gsm: 0553 365 98 18

Adres: Ankara’nın Her Yerine Hizmetimiz Vardır.

Uzun süredir alarm sistemleri montaj ve kurulumu, görüntülü sistemleri montaj ve kurulumu, güvenlik kamerası sistemleri montaj ve kurulumu, hırsızlığa karşı güvenlik sistemleri montaj ve kurulumu konusunda hizmet veren firmamız bünyesine turnike ve kartlı geçiş sistemleri montaj ve kurulumunuda eklemiştir. Sizlerden aldığı güven ve güçle Ülkenin en iyi firması olmayı amaçladığımız sektörümüzde hizmet yelpazemizi geliştirerek daha fazla müşterimizi memnun etmeye çalışıyoruz.

Turnike ve Kartlı Geçiş sistemleri montaj ve kurulumu denilince akla ilk gelen firma olan Yıldırım Güvenlik Sistemleri yaptığı her çalışmada iş dünyasına değer katarak sorunlarınızın çözümü konusunda sizlere seve seve yardımcı olmaktadır.

Merkezi keçiören de bulunan firmamızın Ankara’nın her yerine her bölgesine servisi ve hizmeti vardır. Hüseyin Yıldırım ve ekibi tarafından kurulan firma A dan Z ye her türlü güvenlik sistemlerinin kurulumlarını yapmaktadır.

Başarımızın sırrı müşterimizi sadece maddi olarak görmemekten geçiyor. Biz size dost olmak istiyoruz. Mesela işinizi yaptık ve bir süre sonra sorun yaşadınız. İsterse milyon liralık bir proje dahi bize teklif edilmiş olsun her ekibimiz önce sizin sorununuzu çözmek için uğraşacak. Siz tamam demeden biz başka işe başlamayız

ETİKETLER
ulus-turnike-gecis-sitemleri, ulus-turnike-gecis-sitemleri-kurulumu, ulus-turnike-gecis-sitemleri-montaji

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ