Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ANKARA ANAHTAR KODLAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Ufuktepe Anahtar

Firma Yetkilisi: Ceylan Mirza

Gsm: 0535 452 85 11

Adres: Osman Gazi Mah. Bağlum Caddesi 30/C Ufuktepe ANKARA  (Ufuktepe PTT ve BİM karşısı )

Günümüz koşullarında ev emniyeti önemli bir yer kapsar. Özellikle ev, iş yeri, daire gibi mekânların güvenliği çok daha önemlidir. Orası ortak yaşam alanlarımızdır, maddi birikimlerimizi sakladığımız gibi, ailemizle günlük yaşantımızın önemli parçasını geçirdiğimiz bir kale niteliği taşır. Ancak kentleşmeyle beraber gelen aşırı nüfus, beraberinde yoksulluğu ve düzensizliği de getiriyor. Bu durum ise özellikle yoksullukla beraber gelen suça eğilim oranını arttırıyor. Bilhassa büyük şehirlerde sadece müstakil evler değil, daire katlarının da ne derece emniyetli olduğu konusu burada önemli bir yer teşkil etmektedir. Güvenlik önemlerini herkesin yeterli derecede alması beklenemez. Çünkü bu güvenli bir yer oluşturmak için bu alanda uzman olmak şart. Bilgi, teknik birikim, teknolojik sistemlere hakim olmak gerekir. Kuşkusu ki mevcut koşullarda akla <strong>Ufuktepe çilingir</strong> gibi uzmanlığa önem veren, güvenlik alanındaki teknolojik gelişmeleri takip eden, müşterilerinin güvenliğini, emniyetini ön planda tutan çilingir firmalarından destek almak en doğru seçim oluyor.

<strong>En İyi Güvenlik Sistemleri</strong>

Geleneksel anahtar sistemleri çelik kapılar dâhil çoğu kapı güvenliğinde kullanılıyor. Son yıllarda artan hırsızlık vakaları, özellikle bu sisteme sahip olan kapılardaki kilit göbeğinin levye, pense gibi objelerle kırılıp silindir parçalanması sonucunda kapının açılmasıyla ortaya çıkmıştır. Buna karşı çeşitli önemler alınmaya çalışılsa da hırsızlar bu konuyu da çözmüş, yine barel sistemini çökerterek kapının açılmasına neden olmuşlardır. Barel sistemi, işte bu noktada kırılma tehlikesine karşı bir önem niteliği taşır. Bu durumda barelin parçası olan tüp kırılsa dahi, mekanizmanın önemli bir kısmı içeride kalarak kapı kilidi halen işlevini koruyor olacaktır, kapıyı açmak neredeyse imkânsız hale gelecektir. <strong>Ufuktepe çilingir </strong>desteğiyle müşteriler test edilip onaylanmış güvenlik sistemleriyle hırsızlık tehlikesi olmadan yaşamlarını sürdürebilmektedirler.

<strong>Her Tehlikeye Karşı Yanınızdayız</strong>

Anahtar veya güvenlik sistemlerinizle ilgili her tür taleplerine <strong>Ufuktepe çilingir</strong> hizmeti veren firmamızla cevap bulabilirsiniz. Evinizin ve iş yerlerinizin sizin için ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunun farkındayız. Bu yaşam alanlarınızın yüzde yüz güvenliği için bizlere ulaşarak, güvenli bir geleceğe sahip olabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ