Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ANKARA AKILLI KİLİT

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Ufuktepe Anahtar

Firma Yetkilisi: Ceylan Mirza

Gsm: 0535 452 85 11

Adres: Osman Gazi Mah. Bağlum Caddesi 30/C Ufuktepe ANKARA  (Ufuktepe PTT ve BİM karşısı )

<strong>Hırsızlığa Karşı Etkili Önlemler İçin Aktepe çilingir</strong>

Ortak yaşam alanlarımızda dekorasyon, yerleşim, konfor gibi kavramlar hep ön plana çıktığı için güvenlik sistemini başımıza geleceklerden habersiz şekilde ihmal ederiz. Hırsızlık gibi vakalar hemen kapı komşumuzun başına gelse dahi, kendimiz bu durumla karşılaşacağımıza inanmadan yaşamımıza devam ederiz. Bu duruma neden olan olgu, son yıllarda hemen hemen her evin güvenliğini sağlayan çelik kapılar. Çoğu kişi çelik kapıların önemli ölçüde güvenli olduğuna inanır. Ancak evimize dadanabilen hırsızlar bu duruma karşı da çözüm geliştirmiş, çelik kapıları da kolaylıkla açar olmuşlardır. Çünkü çelik kapıların kilit sistemi aslında belli yöntemlerle kırılabilecek durumdadır. Hırsızlık gibi potansiyel vakalarla karşılaşmamak için kapı güvenliğiniz, uzman bir <strong>Aktepe çilingir</strong> firması ile sağlanmalıdır.

<strong>Akıllı Kilitlerle Hırsızlığa Son</strong>

<strong>Aktepe çilingir</strong> olarak akıllı kilit sistemiyle sizlere çok daha güvenli ve huzurlu bir hayat sağlamak için kapılarınıza entegre ediyoruz. Akıllı kilit, geleneksel silindirli kilitlerin kumanda ile açılıp kapanabilmesine yarayan sistemi barındırır.   İçerisindeki mikro çip destekli tanımlama sistemi ile ise anahtarınızı cep telefonunuza yüklenen uygulama ile kilidi kilitleyebilir, açabilir ve kontrol edip kilit durumuna göz gezdirebilirsiniz. Akıllı kilit sistemi ile evleriniz artık çok daha güvenli. Oldukça hassas olan algılayıcı sayesinde dış tehditlere karşı verimli çalışan alarm sistemi, bu gibi unsurlara karşı sizleri zamanında uyaracaktır. Ayrıca bu sistemi evinizin ve bahçenizin her alanına firmamız aracılığıyla uygulatabilirsiniz.

Bu sistem ile;
<ul>
<li>Erken alarm sistemi,</li>
<li>Uzaktan kilitleme ve açma olanağı,</li>
<li>Kablosuz bağlantı ile evin ve bahçenizin her köşesine kurdurabilip hırsızlık tehlikelerinden kurtulabilirsiniz.</li>
</ul>
<strong>Profesyonel Çilingir Firmaları</strong>

Anahtar kaybetme, çaldırma, yedekleme; kapı kilit sistemi kurulumu ve her türlü anahtar ve güvenlik sistemi işlerinizde işini profesyonelce yerine getirecek firma seçimi oldukça önemlidir. Bu konuda yetersiz kalan firmalar, yaşantınız için büyük öneme sahip olan güvenlik sisteminizi yeterli ölçüde yerine getiremeyebilir. <strong>Aktepe çilingir</strong> olarak en ekonomik fiyatlarla çilingir hizmetlerini kapınıza kadar getiriyoruz. Günün her saati bizlere ulaşarak çeşitli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Daha güvenli bir yaşam sunmak için her zaman yanınızdayız.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ