Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ANAHTARCI

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma İsmi: Ufuktepe Anahtar

Firma Yetkilisi: Ceylan Mirza

Gsm: 0535 452 85 11

Adres: Osman Gazi Mah. Bağlum Caddesi 30/C Ufuktepe ANKARA  (Ufuktepe PTT ve BİM karşısı )

Çilingir hizmetlerinde yıllardır hizmet veren firmamız sizlere her zaman en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Evlerde ve iş yerlerinde anahtar ve kilitler konusunda yaşayacağınız sorunları en iyi şekilde çözün firmamız sunduğu Etlik çilingir hizmeti ile sizlere profesyonel bir şekilde yardım etmektedir. Kapı kalma ve anahtarın kaybolması gibi durumlarda firmamızı günü her saatinde arayarak yardım isteyebilirsiniz. Her zaman sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunan firmamız, kapılarınıza zarar vermeden kilitlerin kolayca açılmasını sağlamaktadır. Tüm kilit sistemleri konusunda bilgili ve tecrübeli olan firmamız her zaman sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır. Firmamızın profesyonel bir şekilde çalışma disiplini bulunmaktadır ve sizlere ihtiyaç duyduğunuzda en kısa sürede hizmet sağlamaktadır.

Oto Anahtar Kodlaması

Evler ve iş yerlerinin kapılarının ve kilit sistemleri sebebi ile yaşanabilecek tüm sorunlarda sizlere en iyi hizmeti sağlayan firmamız, oto anahtar konusunda da sizlere hizmetler sunmaktadır. Firmamız gelişmiş kilit sistemlerinin açılması ve onarılması için teknolojik donanımlar kullanmaktadır.

  • Bu sayede firmamız sizlere gelişmiş kilit sistemli oto anahtarlarında yaşayacağınız sorunlarda da hizmet sunmaktadır.
  • Firmamızın sunduğu Etlik çilingir hizmetinde ev ve işyerleri gibi depo ve otomatik kapıların kilit sistemleri yanında oto kilit sistemlerinin de tüm sorunlarının çözülmesinde firmamız hizmetler sunmaktadır.
  • Anahtarların bozulması ve kaybolması durumlarında, onarılmaları ve yeniden kodlanmaları gibi işlemler firmamız tarafından kısa sürelerde yapılmaktadır.

7/24 Hizmet Veren Çilingir

Çilingir hizmetlerinde birçok farklı zamanlarda ihtiyaç duyulmaktadır. Anahtarın kaybolması kapıya gelindiğinde anlaşılmaktadır ve anahtarın içerde kalması durumlarına da günü herhangi bir saatinde maruz kalmak mümkün olmaktadır. Bu sebeple firmamız günün her saatinde sizlere kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Firmamız sunduğu Etlik çilingir hizmetinde bölgedeki en kaliteli çilingir hizmetini oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır. En kısa sürede belirtilen adrese gelinerek kilit ve anahtar konusundaki sorunlar giderilmektedir. Bu sorunların giderilmesi sırasında da kapılara hiçbir zarar verilmeden kısa sürede işlemler tamamlanmaktadır. Anahtar ve kilit sorunları ile mağduriyet yaşanmaması için firmamız kaliteli ve profesyonel bir şekilde sizlere hizmetler sunmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ