Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

CENTİLMEN PİKNİK

ADRES
Yeni Bayındır Mah., 115. Sk No:79, Mamak Merkez/Ankara
TELEFON
+90 312 372 44 59
FAKS
+90 312 372 44 59
WEBSİTE
-
GOOGLE+
-
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yemyeşil çamlara nazır Mavigölün kıyısında bir mekan Ankara ya yeni bir soluk getiriyor 11 adet ısıtıcılı şark köşeleri yemyeşil agaclarla kaplı havuz bası kır düğün ve piknik alanı at binme sahası cocuk eglence alanı .Karda kışta yagmurda camurda ısıtıcılı cardaklarda mangal keyfi .Siz yemek siparişinizi hazır olana kadar at manejimizde ata binme keyfine varabilirsiniz.Siz keyifle sabah kahvaltınızı yaparken cocuklarınız eglence parkında güvenle oynayabilir.

İletişim Bilgileri

Tel: +90 312 372 44 59 Fax:+90 312 372 44 59 E-Posta: info@centilmenpiknikrestoran.com  Adres: Yeni Bayındır Mah., 115. Sk No:79, Mamak Merkez/Ankara

Centilmen Piknikte bir ilk. Güneşin Sarısı Ormanın yeşili Gökyüzünün Mavisi, Mavi Gölün Eşsiz Manzarası Eşliğinde.  Bayındır Mahallesinin Huzuru ve Sakinliğinde Nefis Bir Kahvaltıya Ne Dersiniz ? Zengin Mönüsü Birbirinden Eşsiz Tadlarıyla Nefis Köy Kahvaltısı.  Centilmen Piknik Farkıyla Sizlerle.

Farklı ve keyifli ortamı ile dilediğinizde yıldızların altında Dilediğinizde Mavi Gölün En Güzel Manzarası Eşliğinde yemek yiyebileceğiniz Binicilik Deneyimi Kazanabileceğiniz  Eşinize Sevdiklerinize Romantik Ve Kişiye Özel Organizasyonlar Hazırlatabileceğiniz  ve standartların üstünde işletmecilik anlayışımız ile bambaşka bir yaşam tarzı sunmak için varız.

“CENTİLMEN PİKNİK” olarak, rahatlatıcı iç dekorasyonumuz, ön ve arka kısımdaki çardaklarımız ve özel yemek çeşitleri ile zengin yiyeceklerin yer aldığı menümüz ile haftanın yedi günü sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar sizleri ağırlamaktayız.

Dostlarınız ile hoş sohbet ortamı veya mükemmel lezzetleri ile standartların üstünde hizmet anlayışımız ile sizleri ziyafete bekliyoruz.

Hakkımızda Herşey

Tesisimiz Mamağın en güzel ve en sakin ortamında sizleri düşünerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Piknik alanımız organizasyonlar için ideal olmakla birlikte siz ve aileleriniz için en uygun ortam en iyi şekilde hazırlanmıştır.

Faaliyet Konumuz: Nişan, Düğün, Sünnet, Dernek, Bayi Toplantıları, Şirket yemekleri, Piknik Alanı, Et Mangal, Özel Eğlenceler, Animatör Grupları, Havai fişek Gösterileri, ve Her Türlü özel toplantılarınızda Hizmetinizdeyiz..

Vizyonumuz: Çalışanlarımız ile birlikte, müşterilerinin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar. Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak asli görevimizidir.

Değerlerimiz: Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar.En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak, verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak
kuruluşumuzun kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

Misyonumuz: Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Müşteri Memnuniyeti: Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için çevre koruma bilinci ile davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Fiyat Politikamız: Bize göre kaliteden ödün vererek kısa sürede çok kazanç sağlamak değil tam tersine kaliteye ağırlık vererek kalıcı ve seçkin olmaktır. Rekabet; ücretleri düşük tutmak değil ilkeleri doğrultusunda kendine özgü değerler ortaya koymak ve doğru yoldan ayrılmamak şeklinde değerlendirilmektedir. Yargılama mekanizmasının tartışma ve soruşturma aşamalarını atlamadan işletilmesini benimsetmek, fırsatçılık, köşe dönmecilik ve sömürü anlayışından uzak durmak ana ilkelerimizdendir.

Çevreye ve Topluma Duyarlılık: Çocuk, doğa, çevre, sanat, bilim, eğitim ve sağlığa katkıda bulunmak, tasarruf etmek. Kıt kaynakların (Su, enerji, kağıt ve vb.) boşuna tüketilmesini önlemek, bünyesinde oluşturduğu birimler aracılığıyla gücü ölçüsünde bu alanlardaki çalışmalara verdiği maddi, manevi destekleri sürdürmek.

İletişim Bilgileri

Tel: +90 312 372 44 59 Fax:+90 312 372 44 59 E-Posta: info@centilmenpiknikrestoran.com  Adres: Yeni Bayındır Mah., 115. Sk No:79, Mamak Merkez/Ankara

CENTİLMEN PİKNİK CENTİLMEN PİKNİK CENTİLMEN PİKNİK CENTİLMEN PİKNİK CENTİLMEN PİKNİK
CENTİLMEN PİKNİK
CENTİLMEN PİKNİK
CENTİLMEN PİKNİK
CENTİLMEN PİKNİK
CENTİLMEN PİKNİK

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ