Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

Bir Umuttur Yaşamak

Bir Umuttur Yaşamak

Vermek istediğim hiçbir siyasi mesaj yok. Tabiki Terörün her türlüsüne karşıyım ve cani gönülden kınıyorum. Hem Suruçta, hemde bugün Ankara’da Hdp organizasyonlarını hedef alan saldırılara farklı bir pencereden de bakıyorum ama. Hdp nin siyasi çizgisi, pkk yı desteklediği herkesin malumudur.

Sürekli kanla beslenenler, her yere bomba döşeyenler, masum binlerce sivilin ölmesine sebep olanlar bilmelidir ki biz aynı gemideyiz. Ve bu partiye oy veren değerli vatandaşlar. Biliniz ki 2007 yılında pkk nın ulusta patlattığı bombanın ardından bugün ne yaşadıysanız biz en az aynısı yaşadık.

Bir kez daha bugün ölen vatandaşlarımıza Allah’dan rahmet, Büyük Türk Milleti’ne baş sağlığı diliyorum.

Fakat bundan sonra Askeri hedef alan, sivillerin ölmesine sebep olan Pkk saldırılarında aynı şekilde Pkk yı kınamasını, Ve Teröre karşı ortak tavır almalarını değerli Hdp seçmeninden de bekliyorum

Askerin Şehit olduğu saldırılarda Pkk yı kınayamayan, değerli Hdp yönetimi iğnenin ucu biraz kendilerine dokunduğunda ardı ardına kınama mesajları yayınlıyor.

Merak ediyorum, bugünkü saldırı geçmişte olduğu gibi yine hedef gözetmeksizin ulusta yapılsaydı, siz seçim çalışmalarınızı yine ertelermiydiniz? Bir kere Pkk ya terör örgütüdür dermiydiniz. yok demezdiniz. Çünkü bugüne kadar demediniz. Biz çözüm istedik, kabul etmediniz nidalarıyla birer barış güvercini, sevgi pıtırcıkları kesilirdiniz…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ