Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

UYANIŞ MAHALLESİ MUHTAR ADAYLARI

UYANIŞ MAHALLESİ MUHTAR ADAYLARI

Uyanış Mahallesi Muhtar Adayları arasından sıyrılarak adından sıkça söz ettiren Muhtar Adayı Zahide Uslu seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 13 Yıldır Uyanış mahallesinde esnaf olan Zahide hanım mahalle sorunlarını en iyi bilen ve yaşayan kişilerden biri. Esnaflık mesleğinin getirisi olarak her gün onlarca mahalle sakini ile yıllardır yüz yüze iletişim halinde olan muhtar adayımız halkın talepleri ve yoğun ısrarı üzerine muhtarlık görevine talip olmuştur.

‘Hizmet etmek, yürek ve vicdan işidir’ diyerek çıktığı bu kutlu yolda herkese eşit, adil ve Haktan yana bir anlayışla hizmet edeceğini belirten Uslu Mahalleli tarafından da ciddi manada destek görmüş durumda. Uyanış mahallesinde artık bir çok şeyin değişmesi gerektiğini düşünen mahalleli ile yaptığımız görüşmelerde halk Uslu’nun adaylığını büyük bir memnuniyet ile karşılıyor.

UYANIŞ MAHALLESİ MUHTAR ADAYLARI

Zahide Uslu Keçiören uyanış mahallesi muhtar adayları ndan hiç kimse ile yarış halinde değil. Büyük bir tevekkül ile Allah’tan hem kendi namına hemde mahallesi adına hayırlısını dileyerek çalışmalarını sürdürüyor. Adayımız Çankırı doğumlu olup evli ve iki çocuk annesidir. 2019 Yılında gerçekleştirilecek olan mahalli ve idari seçimlerde siz değerli mahallelilerin teveccühlerini beklemektedir.

uyanış mahallesi muhtar adayları, keçiören uyanış mahallesi muhtar adayları, ankara uyanış mahallesi muhtar adayları, uyanış mahallesi seçim sonuçları, keçiören uyanış mahallesi seçim sonuçları, ankara uyanış mahallesi seçim sonuçları, uyanış mahallesi muhtarlık sonuçları, keçiören uyanış mahallesi muhtar sonuçları, ankara uyanış mahallesi muhtarlık seçim sonuçları, uyanış mahallesi seçim sonuçları, keçiören uyanış mahallesi seçim sonuçları, ankara uyanış mahallesi seçim sonuçları, uyanış seçim sonuçları

ETİKETLER

uyanis-mahallesi-muhtar-adaylari, uyanis-mahallesi-muhtar-adaylari-listesi, uyanis-mahallesi-muhtar-adaylari-bilgisi, uyanis-mahallesi-secim-sonuclari, uyanis-mahallesi-muhtarlik-secim-sonuclari, kecioren-uyanis-mahallesi-muhtarlik-secim-sonuclari, kecioren-uyanis-mahallesi-seci-sonuclari, ankara-uyanis-mahallesi-secim-sonuclari, ankara-uyanis-mahallesi-muhtarlik-secim-sonuclari

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ