Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

Nakliyatçılıkta Vizyon

Nakliyatçılıkta Vizyon

; Ankara iline bağlı, Keçiören ilçesinde kurulmuştur. İlk zamanlarda küçük bir işyeri olan firmamız zamanla gelişmiş ve geniş kadrosu ile Türkiye’nin her iline ve ilçesine nakliye hizmeti sunan tanınmış bir firma olmuştur. Günümüzde, özellikle de nakliye sektöründe bu tür firmalar bulmak imkansızdır.

Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır. Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (bolonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Keçiören nakliyat ekibimiz tarafından eşyalarınız demonte edilerek titizlikle paketlenir ve koruma altına alınır. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdas ve en iyi sonuç veren malzemeler s personelini titizlikle seçen, müşterilerini mağdur etmemek ve taleplerini karşılamak için var gücüyle çalışan bir firmadır.

Firmamızın müşterilerine sorunsuz bir hizmet sunmak için olmazsa olmazı; ahlaklı ve deneyimli elemanlar çalıştırmasıdır.

Nakliyat sektörünü diğer sektörlerden ayıran birçok özellik vardır. Bunlardan en önemlisi nakliye hizmetini verecek olan personelin seçimidir.

olarak bizler bu hususun bilincinde olduğumuzdan, personelimizi en iyilerden seçer, gelişen teknolojilere ve hizmete ayak uydurabilmek için birlikte çalışıp sürekli kendimizi yetiştirir ve gelişiriz.

Örneğin; fabrikalarda, konfeksiyonda, inşaat işlerinde vs. çalışanlarda pek fazla özellik aranmazken nakliyat sektöründe firmanızda çalıştıracağınız personelin bu iş için yeterli (ahlaklı, güvenilir, güleryüzlü, işinin ehli…) olması gerekir. Bunun en önemli sebebi, nakliyat hizmetini veren elemanların evlere ve aile içine giriyor olmasıdır.

Taşıma Eksperi , müşterinin beklentilerini öğrenir ve taşımanın hangi noktalar arasında , nasıl yapılacağını planlar , planlanan bu hizmeti en yüksek dikkatle, kaliteli servis hizmeti sağlayarak ve çözümler sunarak sonuçlandırır. Firma personellerimizi evinize yada iş yerinize göndererek eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında size ayrıntılı olarak bilgi veriyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.