Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

SELİN EMLAK

SELİN EMLAK

Firma İsmi :  SELİN EMLAK

 Yetkili Kişi : Mustafa ALMALI

daire – dükkan – arsa – ev kiralama – alım – satım – oto – alım -satım -her türlü takas -imkanı

>>>NEDEN SELİN EMLAK<<<

ÇÜNKÜ BİZ ;

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖNEM VEREN BİR EKİBİZ.

HER NE OLURSA OLSUN HEM GENİŞ PORTFÖYÜMÜZLE HEM DE VERDİĞİMİZ HİZMETİN KALİTESİYLE SİZLERİ ETKİLEMEK İÇİN ÇALIŞIRIZ.

2002 YILINDAN BU YANA KEÇİÖREN DE EMLAK KONUSUNDA FAALİYET GÖSTEREN VE 2002 YILINDAN BU YANA SATIŞTA DÜRÜSTLÜĞÜ BENİMSEMİŞ KADROSUYLA SİZLERE HİZMET VERMEKTEDİR.

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİ SÜREKLİ GELİŞTİRDİĞİ ALT YAPISIYLA VE SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN DENEYİMLİ, EĞİTİMLİ, SERTİFİKALI VE GÜLER YÜZLÜ KADROSUNU KORUMUŞTUR.

SATIŞ YAPTIĞI KONUTLARA, SATIŞ SONRASI DESTEK VEREREK SAYGINLIK VE GENİŞ KAPSAMLI REFERANS KAZANMIŞTIR.

KEÇİÖREN DE YÜZLERCE PORTFÖY SEÇENEKLERİYLE, KONUTLARI KARŞILAŞTIRARAK DAİMA DOĞRU EVİ ALMANIZI SAĞLAMIŞTIR.

WEB SİTEMİZDEN KONUTLARA BAKTIĞINIZDA, KONUTU DAHA İYİ ANLAMANIZ İÇİN SADECE BİZİM FİRMAMIZA AİT OLAN PROJELİ VE NET METREKARELİ İLANI SİZLERE SUNMUŞTUR.

AMACIMIZ;

SİZLER İÇİN EN DOĞRU OLANI, HER ZAMAN EN YÜKSEK KALİTEYİ SUNABİLMEKTİR.

 

>>>MİSYONUMUZ<<<


> MÜŞTERİLERİMİZE OLASI EN DOĞRU EMLAK SEÇENEKLERİNİ SUNARAK, SADECE SATIŞ VEYA KİRALAMA AŞAMASINDA DEĞİL EMLAKTA GEÇİRİLEN HER GÜNÜN MEMNUNİYET İÇERİSİNDE GEÇMESİNİ SAĞLAMAK.

 

İHTİYAÇLARIN DOĞRU ANALİZİ VE DOĞRU EKSPERTİZ İLE MÜŞTERİLERİMİZİ SEKTÖRÜN EN YÜKSEK HİZMET KALİTESİ STANDARTLARIYLA BULUŞTURMAK.

 

MÜŞTERİLERİMİZE HIZLI, TUTARLI VE GÜVENİLİR HİZMET VERMEK.

 

SEKTÖRÜN YENİLİKLERİNİ YAKINDAN TAKİP ETMEK VE TÜM GELİŞMELERDEN MÜŞTERİLERİMİZİN FAYDALANMASINI SAĞLAMAK.

 

ÜLKEMİZİN EN BÜYÜK EMLAK VERİTABANLARINDAN BİRİSİNİ OLUŞTURMAK.

 

ARZIN ÇOK YOĞUN OLDUĞU SEKTÖRÜMÜZDE FARK YARATARAK MARKA HALİNE GELMEK.

 

REKLAMLARA, TABELALARA,  DUYURULARA İHTİYAÇ DUYMADAN, TÜM MÜŞTERİLERİMİZİ OLUMLU REFERANSLARIMIZ İLE KAZANMAK.

 

>>>VİZYONUMUZ<<<

 

TÜM SEKTÖRLERİN DİNAMİĞİNİN YARATICILIK VE YAKLAŞIM FARKI OLDUĞU İNANCINDAYIZ. SEKTÖRLERİN GELİŞİMİNİ SAĞLAYAN ÖNCÜLERİ DİĞERLERİNDEN FARKLI YAPAN UNSURUN, YENİLİKÇİLİK, VİZYON FARKI VE MÜŞTERİ ODAKLILIK OLDUĞUNA İNANIYORUZ. BİZLERE GÖRE HER FİRMA KÜÇÜK VEYA BÜYÜK SEKTÖRÜNE BİRŞEYLER KATMALIDIR.

 

HER FİRMA SEKTÖRÜN KEMİKLEŞMİŞ SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ İÇİN KENDİ EKSENİNDE DE OLSA BİR ÇABA İÇERİSİNE GİRMELİDİR. BU ÇABALARIN, SEKTÖREL TECRÜBELERİN VE BİRİKİMLERİN SONUCUNDA DAHA KALİTELİ BİR ARZ SUNULABİLECEKTİR. SUNULAN HİZMETİN KALİTESİNİN YÜKSELMESİ, SEKTÖRÜMÜZÜN NİTELİĞİNE VE KAZANÇLILIĞINA OLUMLU ETKİ EDECEKTİR.

 

BİZLERE GÖRE, FAZLASINI ALMAK İÇİN ÇOK DAHA FAZLASINI VERMEK GEREKLİDİR. DAHA FAZLASINI ANCAK DAHA İYİSİNİ SUNABİLDİĞİNİZDE HAKEDERSİNİZ. BU FELSEFEYLE ALTYAPIMIZI VE HİZMETLERİMİZİ HER GEÇEN GÜN GELİŞTİRMEKTE VE SEKTÖRÜN YENİLİKÇİ YÜZÜ OLMAYA ÇALIŞMAKTAYIZ.

 

EMLAK SEKTÖRÜNÜN GENEL NİTELİĞİNİN GELİŞİMİ İÇİN, ŞİRKETİMİZ GİBİ DİĞER TÜM SEKTÖR TEMSİLCİLERİNİN DE ÇABASI VE SİNERJİSİ GEREKLİDİR. ANCAK MÜKEMMELLİYETÇİLİĞE İNANAN FİRMAMIZ TEK BAŞINA DAHİ OLSA BU YENİLİKÇİ VİZYONUNDAN KOPMAYACAKTIR.

 

 

İ Ş T E   B U   Y Ü Z D E N   H E R   Z A M A N   S E L İ N  E M L A K

ETİKETLER

kecioren-emlak, keciorende-emlak, keciorende-satilik-daireler, keciorende-satilik-dükkanlar, keciorende-satilik-arsalar, keciorende-satilik-hobi-bahceleri, keciorende-kiralik-daireler, keciorende-kiralik-dükkanlar, keciorende-satilik-gayrimenkuller, keciorende-kiralik-gayrimenkuller, aktepe-emlak, ufuktepede-emlak, baglumda-emlak, sanatoryumda-emlak, incirlide-emlak, etlikte-emlak, caldiranda-emlak, uyanista-emlak, aktepede-satilik-daireler, aktepede-kiralik-daireler, aktepede-satilik-dükkanlar, aktepede-kiralik-dükkanlar, uyanista-satilik-daireler, ataparkta-satilik-daireler, ataparkta-kiralik-daireler, ataparkta-satilik-dükkanlar, ataparkta-kiralik-dükkanlar, ufuktepede-satilik-daireler, ufuktepede-kiralik-daireler, kabada-satilik-arsalar, kalabada-satilik-daireler, kalaba-kiralik-daireler, gazinoda-satilik-dükkanlar, gazinoda-satilik-daireler, gazinoda-kiralik-daireler, kecioren-ayvalida-satilik-evler, kecioren-ayvalide-kiralik-evler, kecioren-ayvalida-satilik-dükkanlar, kecioren-ayvalida-satilik-dükkanlar, kecioren-ayvalida-emlakcilar, kecioren-ayvalida-emlak-firmalari, kecioren-ayvalida-emlakci-adresleri, kecioren-ayvalida-gayrimenkul, etlik-ayvalida-kiralik-evler, etlik-ayvalida-satilik-evler, etlik-ayvalida-satilik-dükkanlar-etlik-ayvalida-kiralik-dükkanlar, etlik-ayvalida-emlakcilar, etlik-ayvalida-emlakci-firmalari, etlik-ayvalida-emlakci-rehberi, etlik-ayvalida-emlak-rehberi, etlik-emlak-rehberi, selin-emlak, ankarada-selin-emlak, keciorende-selin-emlak, selin-emlak-ankara-selin-emlak-kecioren, etlik-selin-emlak, selin-emlak-etlik

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.