Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

Yunuslar Nakliyat

Yunuslar Nakliyat

Firma Adı: Yunuslar Nakliyat

Yetkili Kişi: Muhammet Zilifdar

Adres: Kıvrım Cad. Nurgül Sk. 6 / A Etlik Ankara

Tel: 0312 323 26 16 – 0312 352 41 42- 0312 321 24 54

Gsm: 0535 283 48 20- 0507 298 15 70

 Müşteri Hizmetleri:  0850 302 13 83 

Web: www.yunuslarnakliyat.com

Evden Eve Nakliyat

Günümüzde birçok sebeplerden dolayı evimizi belirli bir yerden başka bir yere taşımak durumunda kalmaktayız. Özellikle günümüz yaşam koşulları bizleri devamlı başka yerleşim birimlerine götürebilmektedir. Özellikle Kamu personeli, öğretmen, öğrenci, askeri personel ve benzeri mesleklerde ev değişikliği daha çok olmaktadır.

Daha önceleri evden eve nakliyat hizmeti daha ilkel koşullarda yapılmakta idi. Ev eşyaları eşya taşımında hiçbir deneyim ve tecrübesi olmayan kişiler tarafından istifleme şeklinde düzensizce kamyona eşyalar yerleştirilirdi. Ancak günümüzde gelişen teknolojiler ile bu hizmet artık kendi dalında ayrı bir sektör olup daha profesyonel bir hizmet vermektedir.

Eşya taşımında deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile eşya taşıma için en yeni geliştirilen sarf malzemeleri kullanmaktayız. Ayrıca nakliye hizmeti için tasarlanmış yeni araç filolarımız ile eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Evden eve nakliye hizmetinde kurumumuz şehir içi ve şehirler arası eşya taşımacılıkta, sorunları anında çözme, herhangi bir aksi durum karşısında lojistik destek gibi birçok müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerimiz ile fark yaratmaktayız.

Evinizde yer alan eşyaların boyutu alanı ne kadar olursa olsun her türlü işe cevap vericek potansiyele sahip olan  Yunuslar Nakliyat Ankara taşıma sektöründe daima en iyi hizmeti veren kuruluşlar arasında yerini almıştır. Taşıma işinin zor olmaktdan çıkaran firmamız aracılığı ile mutlaka ekspertiz ve fiyat teklifi almanızı öneriyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ