Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

OSTİM STOR PERDE YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

OSTİM STOR PERDE YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Ostim Stor Perde Yıkama dağıtımda kullandığı yeni araç filosu ile Ankara’nın her köşesinde iş yapmaktadır. Ostim Stor Perde Yıkama Fiyatı firmamızın bünyesine kattığımız araçlar ile sadece ulaşımı etkilemedik kolay ulaşım sayesinde ücretlerimizde de kampanyalar yaptık herkesin perdelerini yıkatabileceği fiyatları ortaya çıkardık. Ostim Stor Perde Yıkayan Firmalar arasında servislerinde kullandığı araç takip sistemi ile stor perdelerinizin size ulaşma süresi hakkında bilgi verebilecek bir yere geldik. Stor Perde Yıkama Ostim günden güne gelişen teknoloji ile ucuz maliyete işlerimizi çok kolay bir şekilde yapar olduk Ostim Stor Perde Yıkama olarak firmamız kullandığı sistemler, araçlar ile bizde teknolojiden faydalanarak mesleğimizde tüm kolaylıkları sizin yararına sağladık.

Ostim Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır uyguladığımız teknolojik sistemler, kullandığımız standartlara uygun teknikler ile sunduğumuz stor perde temizliğinin detaylarını bize ulaşarak veya perdelerinizi yıkattığınız durumda da bu sorunun cevabını alacaksınız.

Etiketler

ostim-stor-perde-yikama, ostim-stor-perde-yikama-fiyati, ostim-stor-perde-yikayan-firmalar, stor-perde-yikama-ostim, ostim-stor-perde-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ