Sitemize Hoş Geldiniz - Ankara Rehberi

ALTINDAĞ HALI YIKAMA

FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ALTINDAĞ HALI YIKAMA

Firma İsmi: Aksa Halı Yıkama

Firma Yetkilisi:İbrahim Bölükbaşı

Firma Tel: 0312 527 30 20 – 0312 842 30 30 – 0545 964 18 30

Firma Adresi:Güzelhisar Mahallesi Küme Evler No:254
Ankara / Akyurt

Altındağ Halı Yıkama tam anlamıyla hijyen içeren bir temizlik meydana çıkarmayı başarmış firmamız Altındağ Halı Yıkama ile Ankara’ya hijyen dolu bir temizlik sağlıyor. Altındağ Halı Yıkama Fiyatı hijyeni çok ucuza yaşamanız için hazırladığımız fiyat tekliflerimiz ile müşteri ilişkilerinden sorumlu personelimiz sizleri telefonun diğer ucunda beklemektedir. Altındağ Halı Yıkayan Firmalar arasında dünya standartlarının üzerinde bir hizmet veren firmamız Altındağ Halı Yıkama sizler için çalışmaktadır. Halı Yıkama Altındağ köpüklü yıkamada kullandığımız anti bakteriyel sıvılar halınızın içine nüfuz ederek mikrop yuvalarını yok eder. Hijyen kuralları içerisinde gerçekleşen halılarınızın yıkamalarında sağlığa zararsız kimyasallar kullanılmaktadır.

Altındağ Halı Yıkama Nasıl Yapılır köpüklü yıkamanın ardından durulama bölümüne alınan halılarınız uygun sıcaklık derecesinde ve tertemiz su ile gerçekleştirilir bu işlemde temizlik maddelerinden en ufak bir iz kalmayacak şekle gelene kadar tekrarlama yapılır.

ETİKETLER

altindag-hali-yikama, altindag-hali-yikama-fiyati, altindag-hali-yikayan-firmalar, hali-yikama-altindag, altindag-hali-yikama-nasil-yapilir

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ